רונית אידלמן

כאן לא תמצאו מאמרים אקדמאים. לפחות כרגע.
מצד אחד צר לי על כך, מצד שני – אני מכירה את עצמי: אם אתגייס לכתוב על פי כל הכללים והדקדוקים האקדמאים, בקושי אכתוב … ­
אני מעלה על הכתב רעיונות, תובנות, שביבי מחשבות, חוויות, תהליכים ושינויים שקשורים לעשייה שלי כמנחת קבוצות, כמטפלת, כאדם פרטי. 
לכן ה"מאמרים" כאן הם יותר הגיגים שלי. לעיתים על התפר בין בלוג למאמר, לעיתים רציניים ולעיתים  מבודחים אבל תמיד כנים ומוגשים באהבה.

לקבלת עדכונים במייל:

נערת גומי

אמש נכנסה לסטודיו נערת גומי.
כבר בשיחת הטלפון ציינה שהיא שלוש שנים בארץ, דוברת עברית צולעת אבל בברזיל רקדה ריו אביירטו רוב חייה כך שהשפה שגורה בגופה ובנשמתה ואין צורך להסביר דבר.
כאשר הציגה את עצמה, העיפה מבט מהיר על הסטודיו קטן המימדים כמוה, ומיד ניכר בה שהגיעה הביתה. היא רקדה בגמישות מפתיעה, פיתלה את גופה לכל עבר, רכנה לאחור כשראשה נוגע ברצפה וביצעה כל מיני קשרים וגשרים לתפארה, כאלה שמשרד התחבורה לא מסוגל לבנות כמותם. צל של רגשות חלף כמו אדווה עדינה על פניה ועיניה היו עצומות ומתמכרות. כל כולה היתה שקועה בריקוד ואפופה בהנאתה.

את ההנחיות תרגמתי לאנגלית שנעה בין מקרטעת ל "וואלה את עוד זוכרת משהו", פה ושם מגלגלת שאריות מבטא אוכספורדי שמיסטר בראון לימד אותי ביוד-אלף הומנית שלוש.

הרפיה.
זמן איכות פרטי שלנו עם עצמנו. דקות יקרות מפז לעיכול, עיבוד ורגיעה.
כשנפרדנו עמדנו זו מול זו. החלקתי יד על זרועה הרכה והיא הניחה כף יד אחת על ליבה ואחת על לבי. הרכנתי מבט לתוך עיניה הנוצצות המכותרות בקמטים טובים, ולידיה המוכתמות מגילה המתקדם והודיתי לה מקרב לב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אהבת את הפוסט? 

Share on facebook
שתף בפייסבק

בטח יעניין אותך לקרוא

הכרה

  ברגע שגללתי את הפרסום של הסדנה ונתקלתי ב"העתק הדבק" של טכסט שלי, נוצר במרכז הבטן שלי, סביב הטבור, פלונטר וכאב מוחץ שלא עבר במשך

המשך קריאה

קונצרט מנטרות

 ההיכרות הבתולית שלי עם שירת מנטרות היתה ב- 2004. סיימתי את מסלול ההכשרה של ריו אביירטו בארץ ונסעתי להשתלם בקורס האינטנסיבי במרכז הבינלאומי בבואנוס איירס.

המשך קריאה

נקודת ה"אל חזור" שלי

שעה וחצי. זו הייתה מסגרת הזמן שהוקצבה לשלושה רכזים להציג את תחומי הפעילות שלהם במתנ"ס כדי להרשים את מקבל ההחלטות מטעם העירייה ולקבל אישור לתקציב:

המשך קריאה