רונית אידלמן

כאן לא תמצאו מאמרים אקדמאים. לפחות כרגע.
מצד אחד צר לי על כך, מצד שני – אני מכירה את עצמי: אם אתגייס לכתוב על פי כל הכללים והדקדוקים האקדמאים, בקושי אכתוב … ­
אני מעלה על הכתב רעיונות, תובנות, שביבי מחשבות, חוויות, תהליכים ושינויים שקשורים לעשייה שלי כמנחת קבוצות, כמטפלת, כאדם פרטי. 
לכן ה"מאמרים" כאן הם יותר הגיגים שלי. לעיתים על התפר בין בלוג למאמר, לעיתים רציניים ולעיתים  מבודחים אבל תמיד כנים ומוגשים באהבה.

לקבלת עדכונים במייל:

תורת היחסיות

תקשיבי, מכרתי כמעט את כל הכרטיסים, האולם מפוצץ!
כך אמרה לי עמיתה בתפקיד מקביל לשלי, 21 שנים ago.
שתינו רכזות תרבות ומפיקות אירועים במתנסים שתהום גיא בן הינום פעורה ביניהם. היא ותיקה ואני בתולית בתפקידי. היא ביישוב דשן וביטחוניסטי בשרון וכשאצלה מפוצץ זה אומר שנמכרו ביומיים 400 כרטיסים. ואני? בתנאי שלא היה רצח בשכונה באותו יום, תנו לי שלושים איש שיצאו מבתי השיכון הקודחים מחום ואני מרוצה כמי שזכתה במכרז זהב.
 
לפני כל אירוע, היחצנית האידיאליסטית, התמימה והעיקשת שבי היתה גוררת את אב הבית הרדום להסיע אותי ברחבי ארבע השכונות המצוקתיות. מוכר האבטיחים היה מנווט את עגלתו לצידנו, מכריז במגפון על מרכולתו וכך גם אני. עם מגפון ביד, חצי גופי שלוח מהחלון החוצה, שיערי מתבדר ברוח יחד עם מילים מתחנפות והתושבים מקפדים את ראשי בקריאות רמות מהמרפסות הזעירות התלויות מעל הרחוב: הצגה שמצגה, קודם תתקני לנו את הצנרת ותסדרי את הביוב המסריח!
פירמידת מאסלו ירקה לי בפרצוף את צרכיה הבסיסיים עד שלמדתי לפתותם לשביעות כל הצדדים.

מאז אותה מלאכת פיתוי בזויה זרמו גלונים של מים. אוקיינוסים.
אני מזמן לא שם והסטודיו המיימי מלא עד אפס מקום. זהו אין יותר כרטיסים – מפוצץ!
הפעם מבחירה שלי. אני מעדיפה לארח אותך בבריכה הטיפולית האהובה עלי, להגיש את התמהיל של תנועה, מוזיקה, מדיטציה וטיפולים במנות קטנות ואישיות ולהתמקד בקבוצה קטנה ואינטימית (גג גג- שבע נשים) כדי שאוכל להעניק תשומת לב אישית לכל אחת.
על ערך הריקוד במים – כאן

מוזמנת לסדנה הקרובה .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אהבת את הפוסט? 

שיתוף ב facebook
שתף בפייסבק

בטח יעניין אותך לקרוא

ההיה או חלמתי קורונה

אתמול בזמן השלאף שטונדה חלמתי שיש לי קורונה. איך אני יודעת? כי השתעלתי. השתעלתי עד שכשכש לי הזנב. אני חוץ מהשתנקות של הקדמת קנה לוושט-

המשך קריאה

נינה, אתיופיה 2020

פרוש כאן מפגש (שאינו קשור לסטודיו ולקליניקה) מטלטל במיוחד שרומז על טיול שאינו מפנק וקל אבל חשוב ומרתק מאין כמותו.  הוא מתואר בלשון זכר כי

המשך קריאה

נערת גומי

אמש נכנסה לסטודיו נערת גומי.כבר בשיחת הטלפון ציינה שהיא שלוש שנים בארץ, דוברת עברית צולעת אבל בברזיל רקדה ריו אביירטו רוב חייה כך שהשפה שגורה

המשך קריאה