רונית אידלמן

כאן לא תמצאו מאמרים אקדמאים. לפחות כרגע.
מצד אחד צר לי על כך, מצד שני – אני מכירה את עצמי: אם אתגייס לכתוב על פי כל הכללים והדקדוקים האקדמאים, בקושי אכתוב … ­
אני מעלה על הכתב רעיונות, תובנות, שביבי מחשבות, חוויות, תהליכים ושינויים שקשורים לעשייה שלי כמנחת קבוצות, כמטפלת, כאדם פרטי. 
לכן ה"מאמרים" כאן הם יותר הגיגים שלי. לעיתים על התפר בין בלוג למאמר, לעיתים רציניים ולעיתים  מבודחים אבל תמיד כנים ומוגשים באהבה.

  מה בין כורכום לרדיאטור

   

  שתי האחיות ישבו במושב האחורי של הג'יפ והתקוטטו ביניהן כל זמן הנסיעה ובין משפט למשפט הנחיתו עלי הוראות כיצד לנהוג.
  לא שאני מאשימה אותן במלאכת הנהיגה הירודה שלי. בכל זאת, בהרצליה אין דיונות כמו ברג'סטאן ולא היו לי זמן ותנאים להתאמן לקראת מסע "נסיכות המדבר" .
  בין התמוגגות על המרחבים החוליים בעלי הקימורים הנשיים הרכים לבין הסתגלות לרכב שהופקד בידי תוך כדי תמרון בין עליות למורדות, יצא ששיפוליה של הדיונה השלישית מצד שמאל הפתיעו אותי בתלילותם ולא הסתייע לי לחשוב בצלילות. חרטום הספינה נתקע בזוית לא רצויה כלפי מטה ונתקענו כשזנב הג'יפ מפרפר באויר.
  המדריך ההודי המלווה רכן על הבפנוכו של האוטו, איתר סדק ברדיאטור ובלי אף מילת אזהרה או הסבר דפק ריצה של נינג'ה לעבר אלוהים יודע לאן שהרי היינו מוקפים רק חול וחול. שום רמז למקום מיושב לא נגלה לעינינו. דמותו הדקיקה התרחקה עד לנקודה זעירה בגודל חצי נמש שלי ונעלמה מאחורי קו האופק כשהוא מותיר אותנו עם סימן שאלה מודאג מרוח על פרצופנו.

  אחרי כחצי שעה חזרה דמותו לגודלה הטבעי. הוא רץ לעברנו, אוחז בידיו שקית ניילון עם קילו אבקת כורכום בצבע כתום עז. הוא שפך את תכולתה לתוך קרביו של הרדיאטור, הידק כדבק אל הסדק המתכתי וציין שמעשה קסמים זה אמור להושיענו עד שנגיע למוסך הקרוב אחרי המדבר.
  אז אם חשבתם שכורכום נועד להקלה על צירי לידה, קשיי עיכול, כאבי גרון, פטרת ציפורניים, אקנה, פציעות, עקיצות, דימום בחניכיים, דלקת בפרקים ובקרום החשק – אז זהו, שלא רק!

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  אהבת את הפוסט? 

  שתף בפייסבק

  בטח יעניין אותך לקרוא

  כן או לא?

  הייתי מנחה ממש טריה כשרוברטו הגיע לשיעורים שלי. ידעתי שהוא פסיכיאטר ידוע שרקד כבר בילדותו בארגנטינה ריו אביירטו. דונט אסק. ממש נלחצתי, כי מה אני

  המשך קריאה